Winners Bracket

Match #1
13:00
   Kronos 1
   Era 2
   Buzy 3
   Nitro 4
    
 
Match #9
14:45
   Kronos 1
   Papou 2
   Raptor 3
   Cobrask 4
   
Match #2
13:00
   Papou 1
   TIRLI 2
   Angelo 3
   PsykoO 4
    
  
Match #13
15:55
   Kronos 1
   Symbiose 2
   tween 3
   Cap 4
  
Match #3
13:00
   Symbiose 1
   Cap 2
   Notori0us 3
   Kouki 4
    
 
Match #10
14:45
   Symbiose 1
   Cocow 2
   TIRLI 3
   Andreas 4
   
Match #4
13:00
   Cocow 1
   Cobrask 2
   Aurel 3
   Bawa 4
    
   
Match #15
17:30
   Kappa 1
   Kronos 2
   Symbiose 3
   Cocow 4
Match #30
13:00
   Kappa 1
   Massa 2
   Kronos 3
   Symbiose 4
Match #5
13:00
   Kappa 1
   Raptor 2
   Karsette 3
  #32 in match #0
    
 
Match #11
14:15
   Kappa 1
   tween 2
   hakkiJunior 3
   Era 4
   
Match #6
13:00
   tween 1
   Bren 2
   Cousin 3
   lasdecoeur 4
    
  
Match #14
15:55
   Kappa 1
   Cocow 2
   Massa 3
   Papou 4
  
Match #7
13:00
   Massa 1
   Andreas 2
   Heato 3
   softyb 4
    
 
Match #12
14:15
   Massa 1
   Cap 2
   Bren 3
   Zatox 4
   
Match #8
13:00
   Zatox 1
   hakkiJunior 2
   cLM 3
   Zare 4
    

Losers Bracket

Match #16
14:15
   Angelo 1
   Buzy 2
   Kouki 3
  #4 in match #5
Match #20
15:55
   TIRLI 1
   Zatox 2
   Angelo 3
   Cousin 4
    
  
Match #24
17:10
   hakkiJunior 1
   Era 2
   Andreas 3
   TIRLI 4
Match #26
18:10
   tween 1
   Bren 2
   hakkiJunior 3
   Papou 4
  
Match #17
14:15
   Karsette 1
   Cousin 2
   softyb 3
   Nitro 4
Match #21
15:55
   Bren 1
   Era 2
   Karsette 3
   cLM 4
    
    
Match #28
10:00
   Massa 1
   Bren 2
   tween 3
   Cap 4
Match #29
11:10
   Massa 1
   Symbiose 2
   Cocow 3
   Bren 4
Match #18
14:15
   Aurel 1
   cLM 2
   lasdecoeur 3
   PsykoO 4
Match #22
15:55
   Aurel 1
   Andreas 2
   Raptor 3
   Heato 4
    
  
Match #25
17:10
   Zatox 1
   Bren 2
   Aurel 3
   Cobrask 4
Match #27
18:10
   Massa 1
   Cap 2
   Zatox 3
   Era 4
  
Match #19
14:15
   Bawa 1
   Heato 2
   Zare 3
   Notori0us 4
Match #23
15:55
   hakkiJunior 1
   Cobrask 2
   Buzy 3
   Bawa 4